Jakie składki od umowy zlecenie?
Jaki podatek od umowy zlecenie?

W bezpłatnym raporcie dla specjalistów rozliczających ZUS i płace przeczytasz m.in.:

 • Czy utrata zaufania do pracownika to wystarczająca przyczyna wypowiedzenia?
 • Kiedy można zawrzeć umowę-zlecenie, a kiedy umowę o dzieło, agencyjną, lub inną umowę cywilną?
 • Jak rozliczać umowy cywilnoprawne zawarte z własnym pracodawcą?
 • Jakie oświadczenie musisz uzyskać od zleceniobiorcy?
 • Jak od 1 stycznia 2010 r. rozliczać podatki od „małych” zleceń?
 • Jakie składki musisz odprowadzić od umów zlecenia w zależności od tego, z kim je zawierasz?

W dobie kryzysu gospodarczego umowy zlecenia stają się coraz bardziej popularne. Jest to podyktowane zarówno względami organizacyjnymi, jak i ekonomicznymi. Warto jednak dokładnie sprawdzić jak rozliczać:

 • Jak poprawnie wyliczyć podatek od umowy zlecenie?
 • Jak rozliczać składki od umowy zlecenia z własnym pracownikiem?
 • Jak powinno wyglądać oświadczenie do umowy zlecenia? Pobierz gotowy wzór!
 • Jak od 1 stycznia 2011 r. rozliczać podatki od „małych” zleceń?
 • Jakie masz obowiązki wobec ZUS kiedy rozliczasz składki od umowy zlecenia?

Z nowego raportu specjalnego “Umowy zlecenia w 2011 r. - jakie składki i podatek” dowiesz się, jak nie popełnić błędu.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Wydawnictwa Wiedza i Praktyka sp. z o.o. informacji handlowych przesyłanych środkami komunikacji elektronicznej.

Dane osobowe będą przetwarzane przez Wydawnictwo Wiedza i Praktyka sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Łotewska 9A, w celach realizacji zamówienia lub marketingu własnych produktów i usług wydawnictwa. Każdej osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Każdej osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. I między innymi w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej.

Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać w każdej chwili cofnięta.

Użytkownik może w każdym czasie zrezygnować z otrzymywania bezpłatnych eletterów lub e-lettera, poprzez kliknięcie w link znajdujący się w każdym e-letterze.

Polityka Prywatności

Na podany adres otrzymasz wiadomość
z linkiem do pobrania bezpłatnego raportu

Opłaca się pamiętać, że oświadczenie do umowy zlecenia zawsze jest sprawdzane podczas kontroli ZUS. Warto też upewnić się, jakie zmiany zaszły w przepisach od 1.01.2011 r. Umowa zlecenie do 200 zł jest obecnie inaczej rozliczana!

Dowiesz się tego z nowego raportu specjalnego „Umowy zlecenia w 2011 r. Jakie składki i podatek”, który otrzymasz e-mailem, zapisując się na bezpłatny serwis e-mailowy dla specjalistów rozliczających ZUS i płace – PlaceOnLine.pl.

W ciągu kilku minut otrzymasz na podany adres poczty elektronicznej wiadomość z osobistym linkiem do pobrania bezpłatnego raportu. Będziesz także otrzymywać bezpłatny serwis e-mailowy dla specjalistów rozliczających ZUS i płace, dzięki któremu znacznie usprawnisz swoją pracę. Nic Cię nie zaskoczy, skończą się wątpliwości i szukanie w prasie odpowiedzi na dręczące Cię pytania. Dwa razy w tygodniu otrzymasz e-mailem informacje o zmianach w prawie, najnowsze regulacje dotyczące rozliczeń z ZUS i podatków oraz aktualne wskaźniki. Jeśli nie będziesz zainteresowany otrzymywaniem kolejnych bezpłatnych numerów serwisu e-mailowego zawierających nowości i komentarze ekspertów na temat rozliczeń ZUS oraz rozliczania wynagrodzeń, wystarczy, że klikniesz na link "Wypisz", który znajduje się na końcu każdego numeru.

Gwarantujemy blokadę przed spamem

 1. Twój adres e-mail nie będzie przekazywany osobom trzecim!
 2. W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania bezpłatnego serwisu e-mailowego – wystarczy kliknąć na specjalny link dotyczący rezygnacji znajdujący się na końcu każdego elettera!
 3. Nasi abonenci co pewien czas otrzymują dodatkowo informacje na temat innych interesujących ofert wydawnictwa (również z otrzymywania tych informacji możesz zawsze zrezygnować)!